Dieta z niskim IG

Polecana dla osób, które chcą zmniejszyć skoki cukru. Jest to najlepszy wybór dla cukrzyków, a także osób chorujących na insulinooporność lub takich, które chcą ograniczyć w swojej diecie cukry proste. Jadłospis w diecie składa się z produktów z niskim indeksem glikemicznym, dzięki czemu ograniczamy cukry proste do minimum. Składniki w naszym menu dobierane są w sposób maksymalnie zmniejszający wahania poziomu glukozy we krwi. Dzięki odpowiedniemu dobraniu kaloryczności w diecie, jesteś w stanie utrzymać równowagę swojego organizmu oraz zredukować masę ciała.

Głównym założeniem tej diety jest utrzymanie dziennego ładunku glikemicznego na niskim poziomie oraz zmniejszenie skoków insuliny w ciągu dnia poprzez ograniczenie spożywania węglowodanów. W ich miejsce wprowadzamy zwiększoną ilość produktów bogatych w białko i tłuszcze. Dzięki temu nie tylko jesteśmy syci, ale też nie czujemy głodu w ciągu dnia, a jedzenie nie będzie powodowało ospałości i spadku energii. Dieta Cukrzycowa o Niskim IG, jest całkowicie bezpieczna dla Twojego zdrowia. Składa się w 25% z protein, a 35% z węglowodanów i w 40% z tłuszczów. Dietę cukrzycową polecamy szczególnie osobom chorym na cukrzycę typu 2 oraz z insulinooporonością.

Cukier pod kontrolą

Dlaczego właśnie dla takich osób została stworzona ta dieta? Ponieważ eliminuje cukry proste w posiłkach i składa się tylko z produktów o niskim indeksie glikemicznym. Dzięki temu stabilizuje poziom cukru we krwi oraz nie powoduje nagłych spadków energii.
Ponadto skorzystają na niej również ci, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, oraz osoby zmagające się z trądzikiem. Dieta cukrzycowa jest lekkostrawna, bazuje na naturalnych składnikach, które pomagają w walce z niedoskonałościami skóry.

Dostępne kaloryczności

1200kcal | 1500kcal | 1800kcal | 2000kcal | 2200kcal | 2500kcal

Makroskładniki

białko 25% | tłuszcze 35% | węglowodany 40%
Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie najlepsza? Skonsultuj się z nami!

lub zadzwoń 791152525

3 warianty diety z niskim IG

Mimo, że dbamy aby nasz jadłospis był odpowiedni dla każdego, bywają sytuacje, że ktoś czegoś nie lubi. Wiadomo – każdy ma inny smak. Dlatego jeżeli uznasz, że któreś danie Ci nie posmakuje, lub np. jesteś na coś uczulony/-a – daj nam wcześniej znać w informacji do zamówienia lub telefonicznie. Jesteśmy tu przecież dla Ciebie, nie chcemy, żebyś był niezadowolony, stworzymy w zamian, równie pyszne danie.

Nie trać czasu w kuchni i na zakupach. Pozwól sobie na indywidualną dietę z dostawą.