PROGRAM LOJALNOŚCIOWY DLA KLIENTÓW

Promocje

We dwoje taniej!

Zamów dwa zestawy pod jeden adres na minimum 5 dni, a otrzymasz rabat w wysokości 4zł/dzień na jedną z zamówionych diet.
Rabat przysługuje Ci w każdym dniu, w którym dostarczamy dwa zestawy pod ten sam adres. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Polecaj nas i zyskuj!

Każdy kto poleci naszą dietę, może otrzymać zniżkę w wysokości 3zł/dzień. Za każdy dzień pierwszego zamówienia osoby, której nas poleciłeś, przysługuje Ci rabat.
Zniżka przysługuje Ci od każdej osoby, której nas poleciłeś. Wystarczy, że poinformują nas podczas składania pierwszego zamówienia, że dowiedzieli się o nas od Ciebie. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Zbieraj punkty

Program lojalnościowy- zbieraj punkty i wymieniaj na darmową dietę!
Na początku załóż konto w naszym panelu Klienta dzięki czemu zyskasz pełną kontrolę nad swoją dietą oraz dostęp do wymiany menu. Za założenie konta otrzymujesz 1000 punktów do swojej skarbonki.
Oceniaj posiłki. Wasze uwagi są dla nas niezwykle cenne, chcemy wiedzieć, które posiłki powtarzać, a które dopracować.
Otrzymałeś zestaw smacznych posiłków i chcesz podzielić się opinią ? Super, ponieważ za opinię 10 posiłków, otrzymujesz od nas 100 punkt. Równowartość 1 złotówki zbliża Cię do uzyskania darmowego dnia diety, a kosztuje to Cię tylko kilka kliknięć!
Rezultat? Przy niewielkim wysiłku zyskasz 1000 punktów = 10 zł, które wykorzystasz przy następnych zamówieniach! Na nowy dzień diety czy dodatkowy koktajl do zamówienia.

Nie trać czasu w kuchni i na zakupach. Pozwól sobie na indywidualną dietę z dostawą.