Dieta Odchudzająca

Dieta odchudzająca jest dedykowana wszystkim osobom, które chcą zdrowo się odżywiać, a tym samym zgubić zbędne kilogramy. Jej celem jest wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej. Dieta pozwoli schudnąć w sposób zdrowy dla organizmu i bez efektu jo-jo. Nie jest to dieta niedoborowa, a szeroki wachlarz używanych produktów sprawi, że odchudzanie stanie się przyjemnością. Dieta jest bogata w nabiał, chude mięso, warzywa, owoce, jaja, nasiona roślin strączkowych oraz orzechy. W codziennym menu znajduje się też sporo sałatek, jogurtów, koktajli oraz fit deserów. Dieta odchudzająca, dzięki prawidłowemu doborowi kalorii pozwoli Ci ustabilizować czy zredukować masę ciała. Dzięki niej zyskasz wymarzoną figurę i przestawisz się na zdrowy tryb życia.

Redukcja masy

Odpowiednia dieta to podstawa procesu redukcji masy ciała. Dlatego catering Fit-Life to najlepsza dieta odchudzająca dla każdego, kto chce zadbać o swoją sylwetkę i zdrowe odżywianie. Podczas komponowania diety slim wykorzystujemy produkty, które zapobiegają nadmiernemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Najlepsza dieta na odchudzanie, schudnięcie i zrzucenie wagi? Tylko Fit-Life!
Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 zbilansowanych posiłków w tym codziennie możesz cieszyć się fit słodkością na podwieczorek, zwykle raz dziennie posiłkiem mięsnym oraz najsmaczniejszymi formami zdrowych warzyw!

Dostępne kaloryczności

1200kcal | 1500kcal | 1800kcal | 2000kcal | 2200kcal | 2500kcal

Makroskładniki

białko 25% | tłuszcze 25% | węglowodany 50%
Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie najlepsza? Skonsultuj się z nami!

lub zadzwoń 791152525

4 warianty diety odchudzającej

apple (2)
1.
Zestaw 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja
apple (2)
2.
Zestaw do szkoły lub pracy składający się z 3 posiłków: II śniadanie, obiad i podwieczorek
apple (2)
3.
Zestaw trzech składający się z 3 posiłków: śniadanie, obiad i kolacja

apple (2)
4.
Dostępny wariant diety odchudzającej bez ryb


Każda z naszych diet może być skomponowana indywidualnie w zależności od potrzeb klienta pod kątem kaloryczności, zawartości białka, tłuszczu oraz węglowodanów.
Catering dietetyczny z Limanowej oferuje również przy zakupie dowolnej diety możliwość dokupienia obiadu z diety odchudzającej. Jest to idealne rozwiązanie dla osób które są na diecie i chcą zapewnić ciepły posiłek pozostałym członkom rodziny.

Nie trać czasu w kuchni i na zakupach. Pozwól sobie na indywidualną dietę z dostawą.