Dieta Sport Active

Idealna dieta po okresie budowy masy mięśniowej, w którym warto wprowadzić dietę na redukcję. Jest to dieta z wysoką podażą węglowodanów, co pozwala efektywnie wykorzystać skumulowaną tkankę mięśniową.

Dieta dla osób aktywnych, chcących zredukować tkankę tłuszczową. Jest wysokobiałkowa i wysoko węglowodanowa. Bazuje na produktach będących źródłem pełnowartościowego białka oraz produktach pełnoziarnistych, owocach i warzywach. Jeśli chcesz utrzymać zdrową sylwetkę ciała, jednocześnie utrzymując niski poziom tkanki tłuszczowej, to ta dieta jest właśnie dla Ciebie. Bycie sportowcem nierzadko wymaga od nas dużego poświęcenia i zmiany stylu życia. Oprócz regularnych treningów, trzeba też zadbać o zbilansowany jadłospis. Skomponowanie takiego rodzaju diety młodego sportowca nie należy do prostych zadań. Trzeba zdobyć odpowiednią wiedzę o składnikach, makro i mikroelementach w posiłkach, bilansie kalorycznym i wielu innych zagadnieniach żywieniowych.

Wszystko to wiąże się z ogromnymi pokładami czasu. Skup się na tym, co idzie Ci najlepiej może to np.
bieganie, może to treningi siłowe, a może taniec czy sporty wyczynowe. Układaniem dopasowanej do
Twoich potrzeb diety pozostaw profesjonalistom!

Aktywna redukcja!

Sport Active to odpowiednio zbilansowany catering sportowy, bogaty w produkty ze wszystkich grup spożywczych. Podstawę tworzą wartościowe bogate źródła węglowodanów i tłuszczy, aby zapewnić Ci energię podczas treningu. Nie może zabraknąć również dobrze przyswajalnego białka, które jest niezbędne do pracy i odbudowy mięśni.
U nas nie znajdziesz banalnych posiłków , coś w stylu „kurczak i ryż”. Układając menu dla sportowca, bierzemy pod uwagę nie tylko bilanse kaloryczne i skład wartości odżywczych. Ważne dla nas jest jak łączymy smaki, jakie wrażenie pozostawia po sobie jedzenie oraz czy wygląda tak, że chce się je ,,jeść oczami".

Dostępne kaloryczności

1800kcal | 2000kcal | 2200kcal | 2500kcal | 3000kcal

Makroskładniki

białko 20% | tłuszcze 25% | węglowodany 55%
Nie wiesz jaka dieta będzie dla Ciebie najlepsza? Skonsultuj się z nami!

lub zadzwoń 791152525

3 warianty diety sport active

Nasz dietetyk kliniczny pomoże w odpowiednim doborze kaloryczności , co pozwoli Ci osiągnąć lepsze i szybsze efekty treningów. Dietę pudełkową dopasowujemy do potrzeb i wymagań osób bardzo aktywnych oraz uprawiających sport. Nie czekaj zamów dietę już dziś!

Kliknij i zobacz nasze menu

Nie trać czasu w kuchni i na zakupach. Pozwól sobie na indywidualną dietę z dostawą.