Proudly created with webwavecms.com

Catering dietetyczny Fit-Life mgr Klaudia Orzechowska

ul.Tarnowska 1b 

34-600 Limanowa

         

         

 

       catering.fitlife@gmail.com

 

 

 

Polub nas na Facebooku     

            

                Follow Me

Przycisk

Ekologiczne torby
Często najprostsze, dobrze znane rozwiązania okazują się najlepsze. Zestaw naszych dietetycznych posiłków przywozimy codziennie w godzinach wieczornych w papierowej torbie – jest to opakowanie łatwe w utylizacji i optymalne w przechowywaniu. I co ważne, nie musi być jednorazowe. Wykorzystaj naszą torbę po raz kolejny!
Diety 100% eko są zapakowane i dostarczone w szczelnie zamykanych torbach wielokrotnego użycia. Dzięki czemu mogą być codziennie zwracane wraz z ekologicznymi pojemnikami .
Opcja ekologicznych opakowań wiąże się z niewielką opłatą dodatkową. Do każdego dnia zamówionych posiłków doliczane jest 5 zł oraz kaucją zwrotną w wysokości 100zł .

W 100% ekologiczne opakowania w cateringu dietetycznym to niestety nadal rzadkość. A jeżeli już pojawiają się w dietach pudełkowych to są to pojemniki biodegradowalne, które i tak musimy wyrzucać. Zaletą naszych opakowań jest fakty, że są całkowicie bezpieczne i pozbawione szkodliwych substancji. Stworzone ze szkła lub tworzywa polimerowego wielokrotnego użytku. Można je stosować do wszelkich dań gotowych, podgrzewać w mikrofalówkach i piekarnikach. Dzięki czemu produkcję swoich śmieci ograniczysz prawie do minimum.Złóż zamówienie w takim pojemniku i wybierz miasto dostarczenia. Catering dietetyczny w Limanowej, Nowym Sączu, Mszanie Dolnej albo Tymbarku - Sprawdź w jakich jeszcze miastach dostarczamy nasze diety.
Coraz głośniej mówi się o negatywnym wpływie plastikowych opakowań na środowisko, o zmianach klimatycznych, które są odczuwalne przez nas wszystkich. Te fakty nie są nam obojętne, dlatego rozpoczynamy nowy rozdział i przechodzimy eco rewolucję! Chcemy ograniczyć zużycie plastiku i dołożyć naszą cegiełkę w dbanie o wspólne dobro jakim jest nasza planeta Ziemia.
Długo szukaliśmy odpowiednich rozwiązań w kwestii ekologicznych opakowań. Po wielu testach, jako piersi do swojej oferty wprowadziliśmy w 100% ekologiczne pojemniki, które są wielokrotnego użytku. Dzięki czemu nie zanieczyszczają naszego środowiska. Mamy świadomość, że do zmian potrzeba czasu, a efekt nie zawsze jest widoczny od razu. Mamy nadzieję, że małymi kroczkami, wspólnie możemy osiągnąć sukces!
Liczymy, że nasza postawa zachęci innych do zmian na lepsze.


Ekologiczne opakowania

ZAMÓW

Catering Dietetyczny Fit-Lfe