Proudly created with webwavecms.com

 catering.fitlife@gmail.com

 

Polub nas na Facebooku     

Kontakt:

 

 Tel 500-26-56-47

Tel 791-15-25-25

            

                Follow Me

Przycisk

Ekologiczne torby
Często najprostsze, dobrze znane rozwiązania okazują się najlepsze. Zestaw naszych dietetycznych posiłków przywozimy codziennie w godzinach wieczornych w papierowej torbie – jest to opakowanie łatwe w utylizacji i optymalne w przechowywaniu. I co ważne, nie musi być jednorazowe. Wykorzystaj naszą torbę po raz kolejny!
Diety 100% eko są zapakowane i dostarczone w szczelnie zamykanych torbach wielokrotnego użycia. Dzięki czemu mogą być codziennie zwracane wraz z ekologicznymi pojemnikami .
Opcja ekologicznych opakowań wiąże się z niewielką opłatą dodatkową. Do każdego dnia zamówionych posiłków doliczane jest 5 zł oraz kaucją zwrotną w wysokości 100zł .

W 100% ekologiczne opakowania w cateringu dietetycznym to niestety nadal rzadkość. A jeżeli już pojawiają się w dietach pudełkowych to są to pojemniki biodegradowalne, które i tak musimy wyrzucać. Zaletą naszych opakowań jest fakty, że są całkowicie bezpieczne i pozbawione szkodliwych substancji. Stworzone ze szkła lub tworzywa polimerowego wielokrotnego użytku. Można je stosować do wszelkich dań gotowych, podgrzewać w mikrofalówkach i piekarnikach. Dzięki czemu produkcję swoich śmieci ograniczysz prawie do minimum.Złóż zamówienie w takim pojemniku i wybierz miasto dostarczenia. Catering dietetyczny w Limanowej, Nowym Sączu, Mszanie Dolnej albo Tymbarku - Sprawdź w jakich jeszcze miastach dostarczamy nasze diety.
Coraz głośniej mówi się o negatywnym wpływie plastikowych opakowań na środowisko, o zmianach klimatycznych, które są odczuwalne przez nas wszystkich. Te fakty nie są nam obojętne, dlatego rozpoczynamy nowy rozdział i przechodzimy eco rewolucję! Chcemy ograniczyć zużycie plastiku i dołożyć naszą cegiełkę w dbanie o wspólne dobro jakim jest nasza planeta Ziemia.
Długo szukaliśmy odpowiednich rozwiązań w kwestii ekologicznych opakowań. Po wielu testach, jako piersi do swojej oferty wprowadziliśmy w 100% ekologiczne pojemniki, które są wielokrotnego użytku. Dzięki czemu nie zanieczyszczają naszego środowiska. Mamy świadomość, że do zmian potrzeba czasu, a efekt nie zawsze jest widoczny od razu. Mamy nadzieję, że małymi kroczkami, wspólnie możemy osiągnąć sukces!
Liczymy, że nasza postawa zachęci innych do zmian na lepsze.

Ekologiczne opakowania